Hlavní navigace

Daň z nemovitosti + DPH?

  • (neregistrovaný) 193.86.182.---

    5. 6. 2009 8:51

    Mám nemovitost na leasing, ve smlouvě je psáno, že tuto daň mi bude leas. spol. přefakturovávat. Nyní mi od nich přišla faktura s upozorněním, že narozdíl od loňska (na radu svých daň. poradců) budou fakturovat s DPH 19%. Odkazovali na § 36 odst. 3, písm. e). Pro mě se ale nic nemění a já si DPH mohu odečíst, že?

    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).