Hlavní navigace

Zápis FO do obchodního rejstříku

  • (neregistrovaný) 90.178.74.---

    8. 6. 2009 13:41

    Dobrý den,
    prosím zkušenější o rady.
    1/ Kdy vypadla z obchodního zákoníku povinnost fyzické osoby zapsat se do OR v případě provozování živnosti průmyslovým způsobem (to snad bylo zrušeno k 1.7.2008) dle §34/2b?
    Nyní je tedy povinnost FO zapsat se do OR pokud překročí obrat 120 mil. dle §34/2 a pokud stanoví povinnost zápisu zvláštní právní předpis.
    2/ O jaký zvláštní předpis se např. jedná??
    Děkuji za Vaši odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).