Hlavní navigace

Dodatecna priznani - rozdily ci celkem

  • (neregistrovaný) 85.207.18.---

    12. 8. 2009 10:20

    Nevíte, kde je upraveno, že v dodatečných přiznáních k DPPO a DPFO se uvádějí celkové částky (kromě Pokynů k přiznání - kde není odkaz podle jakého § ...)?

    Zatím jsem se zastavil u § 41/6 ZSDP, který velí "vyznačit rozdíly proti poslední známe daňové povinnosti". (Což nevylučuje podat přiznání s částkami celkem, ale zároveň přikazuje uvést rozdíly...)

    Díky Macoun

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).