Hlavní navigace

Oprava, servis v LDN ?

  • (neregistrovaný) 84.244.78.---

    13. 8. 2009 10:25

    Dobrý den,
    prováděli jsme servis v kotelně v léčebně dlouhodobě nemocných. Jakou sazbu DPH máme účtovat? Myslím,že dle §48a odst. e) by to mohlo být 9 %.
    Prosím o Vaši radu.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).