Hlavní navigace

Průměrná mzda

  • (neregistrovaný) 213.226.241.---

    24. 8. 2009 12:15

    Pro ÚP potřebuji potvrzení pro zaměstnance, který skončil prac.poměr v 4/2007. Počítá se to podle sazeb platných v r.2007 anebo současných? viz §356 ZP. Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).