Hlavní navigace

Podíl na HV komanditní společnosti

  • (neregistrovaný) 77.240.96.---

    4. 9. 2009 23:07

    Dobrý den,

    nemáte náhodou někdo zkušenost se zdanění podílu na HV komanditní společnosti?
    Jedná se mi o zdanění u komplementáře (s.r.o.), který má 50% podíl na HV u k.s.
    Spadá tento podíl pod §20b odst.2 a daní se jako samostatný základ daně??? Jedná se mi ještě o zdanění roku 2008...
    Moc děkuji za jakoukoliv radu či odkaz!

    Marcela

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).