Hlavní navigace

Služba z EU 2007 DPH

  • (neregistrovaný) 195.5.186.---

    29. 9. 2009 14:17

    Dobrý den, prosím o vysvětlení.
    Dnes nám přišla faktura za službu , která se
    uskutečnila 27.11.2007.
    doplním ůdaje §31- sazbu, výši daně, datum doplnění údajů.
    Do jakého měsíce a jakým kurzem ale přiznat DPH?
    myslím, že bych měla udělat DDP za listopad 2007 (§ 21 od.5
    -ZP vzniká dnem poskytnutí nebo vystavení ,který nastane dřív),
    ale kurz použít z 27.11.2007, nebo dne doplnění 29.9.2009?
    moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).