Hlavní navigace

Úložní doba-lze zkrátit ?

  • (neregistrovaný) 77.236.193.---

    1. 10. 2009 10:59

    dobrý den, zaměstnanec má k dnešnímu dni 5 neomluvených absencí, nebere telefon, nereaguje na sms, byl spatřen jak se prochází po městě.
    pokud mu zašleme okamžité zrušení dle § 55b-musíme dodržet úložní dobu dle ZP 10 pracovních dní, nebo můžeme vyžádat úložní dobu kratší ? díky za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).