Hlavní navigace

Silniční daň - prodej plátci, polopřevod

  • (neregistrovaný) 193.85.209.---

    7. 10. 2009 12:08

    Dobrý den. Prosím o radu. Prodám-li vozidlo plátci silniční daně např. 30.9.2009 (tímto dnem je i datován předávací protokol), téhož dne zajistím polopřevod na dopravce (datum 30.9.2009 je vyznačeno na TP), přičemž nový vlastník vozidla si toto zaregistruje 5.10.2009; mohu využít § 8/2 a nehradit za září 2009 silniční daň? (dle § 4/1/b je poplatníkem ten, kdo užívá vozidlo, jehož držitel je odhlášen z registru vozidel).

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).