Hlavní navigace

Prodej pozemku-kupní smlouva

  • (neregistrovaný) 213.226.248.---

    22. 10. 2009 11:09

    Dobrý den,

    je nutné při prodeji pozemku vystavovat na kupujícího fakturu, když byla sepsána kupní smlouva, nebo mohu prodej zaúčtovat pouze interním dokladem , např. 315(378)/641 ?

    Na základě smlouvy bude kupní cena složena do úschovy advokáta a po zápisu do katastru advokátem složena na náš účet.

    V katastru byl tento pozemek veden jako " ostatní plocha ", ale kupující zde bude stavět malou prodejnu. Musím odvádět DPH ?
    Z § 56 jsem to přesně nepochopila.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).