Hlavní navigace

Tzv.žápočťák-údaj v I. a II.kat.před1993

  • (neregistrovaný) 90.176.139.---

    10. 11. 2009 14:21

    prosím, mám dotaz,
    co mám vyplnint do kolonky na potvrzení o zam. v bodě údaje o započitatelné době zaměstnání v I a II.pracovní kategorii za dobu před 1.1.1993? Vysvětlí mi to někdo? ZP říká (§313)že to mám uvádět, ale kde to zjistím, když k nám zam. nastoupil např. 2005 a mám jen kopii zápočťáku min.zam-tele mi není jasné.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).