Hlavní navigace

Pro ucetni007 - přeprava :)

  • (neregistrovaný) 85.132.151.---

    8. 2. 2010 8:17

    Dobrý den, prosím o radu, z diskuze jsem vyvodila, že jste odborník přes přepravy, tak se na vás obracím. Mám už v hlavě dost zmatek
    Jedná se mi o přepravu zboží -3.země.
    - lze považovat za osvobozenou přepravu dle § 69, když přepravujeme a zajišťujeme jen úsek v ČR a zboží dále pokračuje dál a končí třeba na Ukrajině ?
    - z vaší nedávné diskuze: …§ 69 se na fa uvádí jen když jde o přepravu na území ČR, př: přeprava od st.hranic čechy/slovensko k hranicím slovensko /ukrajina pro Polskou firmu…. Neuvádím tedy § 69 ale §9/1 + odkaz na č.144/1/e směrnice ???? s tím že se už pak nestarám, neuvedu do souhrnného hlášení protože mu nevzniká povinnost doměřit ( na školení nám bylo ale řečeno, že vše z §9/1 jde do SH) ?? a jaký řádek v přiznání 25 ?.. částka na ř.21 by se asi měla shodovat s částkou v souhrnném hlášení
    - přeprava pro českou firmu: slovensko-ukrajina, co uvést na fa ? předpokládám, že je osvobozeno, ale § 69 neuvádím, tak co tedy ?
    jen odkaz na směrnici ? Budu moc vděčná za odpoveď :)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).