Hlavní navigace

Skladovací služby - §9 o DPH

  • (neregistrovaný) 88.100.246.---

    16. 2. 2010 12:36

    Dobrý den, po 1.1.2010 řeším problematiku místa plnění u skladovacích služeb.
    Jedná se o skladové prostory umístěné v CR, majitelem je český plátce DPH a příjemce skladovacích služeb je rakouský plátce DPH.

    Bude se určení místa plnění řídit základním pravidlem dle §9 ?
    Do vyjímek dle § 10 se nemohu napasovat.

    Pokud §9 - tak bez českého DPH, povinnost se překlápí na příjemce do Rakouska. A uvést do souhrnného hlášení?

    Děkuji za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).