Hlavní navigace

zajištění daně - na který FÚ?

  • (neregistrovaný) 83.208.170.---

    25. 2. 2010 14:54

    Dobrý den, pokud provádíme našemu dodavateli stavebních prací z Ukrajiny zajištění daně, odvádíme tuto částku na finanční úřad, kde jsme registrovaní my a nebo na finanční úřad, kde má registraci on?

    Ještě se chci zeptat, fakturuje nám obkladačské práce na stavbě (pracoval cca. měsíc), jsou to příjmy dle §22 odst. 1, písm. a?

    Díky moc.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).