Hlavní navigace

Daňový výdaj?

  • (neregistrovaný) 83.208.8.---

    25. 2. 2010 18:06

    Může dát podnikatelka svému synovi,za pomoc ve firmě odměnu 15000. Tento syn je zaměstnanec nějaké firmy, takže bere mzdu. S její firmou nemá nic společného.

    Podnikatelka to myslela jako osobozený přijem od daně do 20000, podle §10.

    Je to tak možné? já myslím, že né. Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).