Hlavní navigace

Nezdanitelný výdělek

• (neregistrovaný) 77.78.92.---

1. 3. 2010 10:51

Dobrý den potřebovala bych od vás odbornou radu, jsem na mateřské dovolené a šiju doma jako švadlenka, pokud se naskytne příležitost šiju i na přání, nevím jestli můžu vůbec takhle šít když nejsem na živnosti, problém je v tom že jsem se dostala do prekérní situace a to že jsem odpověděla na inzerát a šila pro paní set na kolébku, bohužel mě paní uvedla špatné míry a já utratila peníze za látku asi 1400 Kč a po ušití jsem set poslala a samozdřejmě na určitou věc to nesedělo, tak jsem paní nabídla opravu a ona se mi neozývala, po určité době se ozvala a požadovala vrácení peněz, za ušití jsem si vzala 400 Kč, takže požadovala 1800 Kč zpět, řekla jsem jí že pokud mě udala špatné míry nemůžu za to ale jsem ochotna jí to opravit, paní to opravit nechce a už dobrý měsíc se dohadujem a bohužel paní začla vyhrožovat že neoprávněně podnikám a že mě pokuta bude stát více než jen ty peníze které mě poslala za ten set a které chce vrátit, Vyhrožuje stále a já mám obavy abych se nedostala do nějaké špatné situace a moje tři děti tím trpěli, nevím co mám teď dělat a na koho se obrátit, nechci dělat problémy, ale taky nevím kdybych ušitou věc vzala zpátky co bych s ní dělala, s věcí kterou já bych si nešila a látkou kterou bych si ani normálně nekoupila a paní si tu látku vybrala podle fotek sama, děkuji vám za odpověď a nezlobte se že otravuji, možná je to jen drobnost ale i s drobností se můžou stát velké věci, děkuji mnohokrát a nashle

• Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).