Hlavní navigace

Daňové náklady - opravdu nikdo neví?

  • (neregistrovaný) 62.168.0.---

    3. 3. 2010 8:55

    Dobrý den,
    pokud mám příjmy osvobozené od daně dle § 19 ZoDP můžu si uplatnit výdaje na pořízení majetku , z kterého ty příjmy plynou, do nákladů? Nebo když jsou osvobozené příjmy, pak jsou i náklady nedaňové?
    Díky za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).