Hlavní navigace

Příjem z klinické studie a výzkumu-§7 ?

  • (neregistrovaný) 94.112.120.---

    19. 3. 2010 18:47

    Klient má kromě příjmů ze závislé činnosti i příjmy z klinických studii a řešení výzkumného úkolu (smlouva o dílo). Jsou ty příjmy z klinické studie a z výzkumného úkolu příjmem dle § 7 (šlo by pak uplatnit výdaje 60%) nebo dle § 10 ? Dělá to po celý rok a každoročně.
    I když je to např. smlouva o dílo, zahrnul bych to spíše do § 7 než do § 10. Pak je to asi třeba vše zahrnout do Přehledů pro ZP a OSSZ.

    Děkuji za příp. informace.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).