Hlavní navigace

Prodej auta do 1 roku,prosím

  • (neregistrovaný) 79.98.159.---

    23. 3. 2010 6:25

    Prosím o radu, jestliže FO,zaměstanec,nepodniká,koupil auto v 5/09 a prodal 8/09, musí danit rozdíl?A jestli je to v příloze 2, dle §10?Auto bylo koupené za EU,tak se to musí přepočítat na Kč dle ČNB ke dni koupě?Moc děkuji.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).