Hlavní navigace

Přepočet EU na Kč?

  • (neregistrovaný) 79.98.159.---

    23. 3. 2010 10:52

    Prosím o radu, koupě auta v Německu,prodej za Kč.
    Mám přepočítat na Kč ke dni koupě,do DPFO § 10 rozdíl, když obojí proběhlo během r.2009?Děkuji.

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).