Hlavní navigace

Znovu účetní/daňové odpisy

  • (neregistrovaný) 90.181.41.---

    23. 3. 2010 17:25

    Dobrý den,
    jedná se o FO s PÚ. Ve směrnici má daňové odpisy = účetním. Pokud odpisy uplatním, dostanu se do ztráty, to nechci.
    1) lze dle směrnice odpisy vůbec neprovést (daňové i účetní)?? nebo musím směrnici změnit?
    2) pokud nelze, kde v přiznání fyzických osob s podvojným účetnictvím odpisy vyloučím?? V příloze 1 řádek 105 (tj.úhrn částek podle §5 a 23, zvyšující výsledek hospodaření)???
    Díky!

  • Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).