Hlavní navigace

Pojištění zaměstnance - daňově?

  • (neregistrovaný) 89.176.4.---

    24. 3. 2010 9:26

    Dobrý den,

    firma chce zaměstnanci platit životní pojištění, ale není to pojištění v rámci § 6 odst. 9. Je to částka, která bude figurovat ve výplatě jako nepeněžní plnění, bude z ní odvedena daň a sociáoní a zdravotní pojištění. Může si v tomto případě tuto částku dát zaměstnavatel do nákladů?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).