Hlavní navigace

zprostředkovatel fin.programů?

  • (neregistrovaný) 79.170.254.---

    25. 3. 2010 11:17

    prosím o radu:
    klient má osvědčení - zprostředkovatel finančních programů, na jehoz zaklade provadi vedlejsi cinnost.
    Musi tyto prijmy zdanit v §7, muze uplatnit pausal 50%???
    Co soc.a zdrav.poj.??????? Musi podat prehledy? Na OSSZ by mu nevyslo nic, na zdr.poj. maly doplatek. Neni zatim ani prihlaseny.
    Co s tim?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).