Hlavní navigace

pronájem - jak zdanit?

  • (neregistrovaný) 83.208.170.---

    31. 3. 2010 9:31

    Dobrý den,
    pokud podnikám, mám hospodu, ke které patří také sál, tento sál příležitostně pronajímám.
    Mám tyto příjmy z pronájmu uvést do příjmů dle §7 a nebo dle §9 zákona o dani z příjmů?
    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).