Hlavní navigace

Schopen práce na zkr. úvazek - výpověď?

  • (neregistrovaný) 213.250.230.---

    11. 1. 2011 10:41

    Náš zaměstnanec pracoval v nepřetržitém provozu teď s ukončenou neschopenkou dosel papír, že je plně invalidní a pokles jeho schopností je o 70 %. Závodní lékař mu napsal schopen práce na zkrácený úvazek, není vhodná práce v noci. Můžeme dát výpověď § 52 e) bez odstupného ? Nebo náleží mu odstupné, když my mu nemůžeme nabídnout zkrácený úvazek bez noční ?Také bychom ho mohli dát na pracoviště, kde by byl celý den sám, což si při jeho zdravotním stavu neriskneme.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).