Hlavní navigace

Pronájem nem- stanu se plátcem DPH ?

  • (neregistrovaný) 193.85.112.---

    31. 5. 2011 13:24

    šéfka bude pronajímat nemovitos jako FO za 1.440. tis. za rok. Kromě toho již proanjímá dle § 9 za cca 432. tis. Oba dva pronájmy jsou bez DPH. Všechny energi a jiné služby si zařizuje nájemce sám ...
    1. předpokládám, že se i tak stane z důvodu obratu plátcem DPH ? Ale bude odevzdávat prázdná DP.

    Majitelka má taky s.r.o., která pronajímá jiné nemovitosti s DPH.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).