Hlavní navigace

Pořízení zboží z EU a vývoz

  • (neregistrovaný) 81.201.62.---

    1. 6. 2011 12:16

    Dobrý den, FO vedoucí DE, plátce DPH pořídí zboží z Německa od plátce DPH, které následně prodá do třetí země - Ukrajina.
    Ukrajinská firma si zboží vyzvedne rovnou v Německu a sama dopraví na Ukrajinu. Můžete mi prosím popsat jak postupovat vůči DPH?

    Pořízení zboží z Něm.od plátce - vypočítám DPH a uplatním na vstupu i na výstupu, jako klasické pořízení zboží z EU a vývoz zboží osvobozen od DPH dle §66?

    Nevím jestli to lze takto, když zboží vůbec nedojde do ČR.

    Moc děkuji za vaše názory

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).