Hlavní navigace

Služba na nemovitosti

  • (neregistrovaný) 90.176.57.---

    6. 6. 2011 18:00

    OSVČ vede DE, plátce DPH, poskytne službu na nemovitosti plátci DPH v SK. Je nutné souhrnné hlášení? Podle §10 asi není. Jak to bylo v r. 2010? Děkuji .

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).