Hlavní navigace

Výpadek elekt.=prostoj?

  • (neregistrovaný) 94.127.129.---

    20. 6. 2011 12:15

    Prosím o radu, v pátek došlo při odpolední směně k výoadku elekt.
    Zaměstnanci tedy po 3 odpracovaných hodinách byli puštěni domů. Lze jim nařídit zbytek směny napracovat v jiný den?
    A pokud odmítnou tak proplatit 80% podle § 207 a) ZP.
    Děkuju

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).