Hlavní navigace

Bonus za zboží do EU-do souhrn.hlášení?

  • (neregistrovaný) 89.203.143.---

    21. 6. 2011 12:56

    Daňová poradkyně mi sdělila, že na bonusové faktury, které nám fakturují naši odběratelé z EU za námi dodané zboží do EU (dle smluvních podmínek s obchodními řetězci je to obratový,množstevní či logistický bonus) mám vystavit opravný daň.doklad (s mínusovou výslednou částkou), zaúčtovat na analitiku 604 a do DPH uvést do řádku 20-dodání zboží do JČS EU(§64) a také uvést do souhrnného hlášení. Máte na toto shodný názor - jak na účtování tak na zařazení v DPH a v SH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).