Hlavní navigace

Fakturace ze 3.zemích - náležitosti fa

  • (neregistrovaný) 94.113.27.---

    19. 7. 2011 19:39

    Dobrý den,

    chtěla jsem se zeptat, dostáváme faktury ze třetích zemích, jaké jsou náležitosti faktury v tomto případě. Vím, že na fakturách tj. daňových dokladech tuzemských i faktrur v rámci EU, musí byt DIČ příjemce i vystavovatele (oba plátci). Platí to i u přijatých faktur např. z USA musí být na nich uvedena naše DIČ? Lze faktury ze třetích zemích považovat za daňové doklady, které se řídi stejně jako faktury z EU a tuzemské zákon o DPH §26 - náležitosti daňových dokladů. Tj. musí mít DIČ...?

    děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).