Hlavní navigace

Veřejná zakázka - čestné prohlášení ??

  • (neregistrovaný) 109.72.1.---

    21. 7. 2011 10:42

    Dobrý den,
    prosím o radu. Účastníme se výběrového řízení - veřejná zakázka malého rozsahu. Součástí je i čestné prohlášení dle zákona 137/2006. Vše dle §53 odst.1. Nově je zde bod k) a h). Nevíte prosím někdo, co znamená bod k) ... "který předloží seznam statutárních orgánů nebo členů statutárních orgánů, kteří v posledních 3 letech pracovali u zadavatele" ?? Co je myšleno tím "pracovali" ? Uchazeč o VZ má jediného jednatele, který u zadavatele nikdy nebyl zaměstnán. Ale jako právnická osoba mu poskytuje služby již několik let, takže pro něj v podstatě pracuje.... Díky za rady. Klára K.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).