Hlavní navigace

Přestávka mladistvého při DPP

  • (neregistrovaný) 193.138.153.---

    21. 7. 2011 12:07

    Je nutné dodržet přestávku u mladistvého po 4.5 hod práce, když je zaměstnán na dohodu o provedení práce? Dle §77 2) b ZP si myslím, že nikoliv. Je to tak?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).