Hlavní navigace

Sdružení FO - prosííím

  • (neregistrovaný) 193.86.121.---

    25. 7. 2011 14:21

    Dobrý den, prosím, nesetkali jste se s tím někdy - klient uvedl příjmy a výdaje z prodeje podniku do §10 v daňovém přiznání k DPFO. Jedná se o sdružení FO, které bylo prodáno s.r.o. - může to jít přes §10? tam se myslím dávají skutečnosti týkající se obchodních splečností? nesetkali jste se s tím, že by bylo bráno sdružení FO jako obchodní společnost? nemůžu k tomu nic najít, zatím pořád končím u toho, že to patří do §7.....děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).