Hlavní navigace

Náhrada škody od zaměstnance

  • (neregistrovaný) 90.182.91.---

    9. 8. 2011 12:38

    Prosím o radu,

    pokud zaměstnanec zaviní škodu (např. ztrátu) majetku - který je neodpisovaný,v jaké výši po něm můžeme požadovat náhradu škody? Máme vycházet ze zákoníku práce: " § 272
    Při určení výše škody na věci se vychází z ceny v době poškození nebo ztráty." ? Musíme s ním podepsat případně při nástupu do zaměstnání nebo dodatečně, prohlášení o zodpovědnosti za škodu?

    děkuji moc Evka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).