Hlavní navigace

Poplatek z neopravnene strhnuteho najmu

  • (neregistrovaný) 80.95.102.---

    6. 9. 2011 9:21

    Dobry den,
    koncem cervence jsem ukoncil najemni smlouvu s mestskou casti Praha 11 a pri predavani bytu jsem byl ujisten, ze uz mi najemne v srpnu nestrhnou (mel jsem zrizeno INKASO, ale kvuli prutahum banky mi bylo zruseno az v zari), tak mi jej presto strhli. Do teto doby mi nikdo penize nevratil a chtel bych se proto zeptat, zda mam narok na nejake penale z prodleni? Podobne jako poplatek z prodleni za opezdene uhrazeni najemneho vyplivajici z §697 obcanskeho zakoniku a z narizeni vlady c.142/1994 Sb 2,5 promile z dluzne castky denne.

    Predem dekuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).