Hlavní navigace

Příplatky za svátky - proplaceny později

  • (neregistrovaný) 193.138.153.---

    7. 9. 2011 13:39

    Pokud se dohodnu se zaměstnanci, že místo náhradního volna budu za práci ve svátek poskytovat příplatek (100%), můžu jim veškeré příplatky za práci ve svátky v měsících 10,11,12/2011 vyplatit až v 1/2012? Dle §135 ZP by to snad šlo ne? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).