Hlavní navigace

Stavebnictví 2012

  • (neregistrovaný) 90.181.41.---

    9. 9. 2011 12:48

    Dobrý den,
    bude i nadále platit snížená sazba DPH pro §§ 48 a 48a) ZDPH?
    Je novinkou pouze § 92e) - přenesení daňové povinnosti mezi 2 českými plátci?
    Díky!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).