Hlavní navigace

DPH z výhry v soutěži

  • (neregistrovaný) 195.5.186.---

    7. 10. 2011 9:57

    Bude podléhat DPH cena za 2. místo na výstavě?
    Firma získala částku 2000 Kč na výstavě koní. Chov koní ale není hlavní činností podnikání společnosti.
    Pokud budu postupovat podle §5 zákona 235/2004, tak se domnívám, že ne.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).