Hlavní navigace

Pronájem

  • (neregistrovaný) 193.165.66.---

    12. 10. 2011 11:35

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, pokud pronajímám byt svým rodičům a ty ho s mým souhlasem ještě pronajímají někomu jiinému. Pokud jsou v důchodu jak je to se zdaněním? Platí, že do 15 tis. nemusí podávat DP nebo musí vzít příjem - 30% výdaje jako pronájem podle §9 a tudíž podávat DP? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).