Hlavní navigace

Školné MBA studia daňový náklad

  • (neregistrovaný) 217.115.244.---

    15. 10. 2011 12:51

    Dobrý den,
    zaměstnanec si doplňuje vzdělání (MBA) - může si zaměstnavatel dát do daňových nákladů? (§24 písm.j odst.3), pro zaměstnance je to nepeněžní příjem, který nemusí již sám dále zdaňovat? (§6 odst.9a). Zaměstnavatel obdržel fakturu od VŠ,ve které je vyčísleno i DPH, může si firma toto DPH nárokovat?
    Moc děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).