Hlavní navigace

Zaplacená pohledávky

  • (neregistrovaný) 85.160.99.---

    5. 1. 2012 16:49

    dobrý den. Prosím o radu.
    Občan v roce 2007 odkoupil pohledávku ve výši 500 tis. V roce 2011 už je podnikatel (DE) a za pohledávku dostal 1 mil. Jak bude danit? Bude to v §10 a může se odečíst hodnotu nákupu?
    Moc díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).