Hlavní navigace

Dodatečná sleva na montáž je §42?

  • (neregistrovaný) 88.101.58.---

    9. 1. 2012 7:57

    Pokud dám odběrateli dodatečnou slevu z důvodu chybných cen a drobných závad, budu vystavovat opravný daňový doklad dle § 42. Tj. nemusí být dodatečné přiznání. Je to tak? Předem děkuji.
    Původní doklad 20.1.2011, opravný 20.12.2011

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).