Hlavní navigace

Prosím mzdovky:úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 86.49.61.---

    28. 2. 2012 17:34

    Může si manžel uplatnit úroky z hypotečního úvěru na "financování úplatného převodu užívacího práva k družstevnímu bytu", když je účastník úvěru, ale členem družstva je jenom jeho manželka?

    Podmínku trvalého bydlení i ostatní splňují. Jenom nevím, zda v tomto případě (§15 ost.3 bod g) musí být splněna i podmínka členství v družstvu nebo ne.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).