Hlavní navigace

Ostatní příjmy

  • (neregistrovaný) 83.208.10.---

    3. 3. 2012 11:10

    Prosím, mám živnost,a k tomu ještě pracuju jako trenér a občas vystavuju fakturu klubu. Na tuto činnost živnost nemám, jedná se o ostatní příjmy? § 10? Jak se tato činnost projeví na přehledu ossz a vzp, počítá se danový základ pouze ze živnosti, nebo se načítá i tato činnost? a popřípadě jestli někdo nevíte, kolik procent se u toho počítá, děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).