Hlavní navigace

Nová nemovitost a zvýšení ceny??

  • (neregistrovaný) 90.181.41.---

    7. 3. 2012 15:03

    Dobrý den,
    pokud v roce pořízení nemovitosti společnost investuje např. do zabezp.systému této nemovitosti cca 10 000, musím o tuto částku zvýšit pořizovací cenu? Nemohu uplatnit § 24/2 zb)?? Tzn.nemohu uplatnit náklady do 40 tis.??
    Díky za objasnění.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).