Hlavní navigace

Pořádání školení v eu - jaký §

  • (neregistrovaný) 89.176.65.---

    9. 3. 2012 9:43

    Dobrý den, pořád mi není jasné, podle jakého § máme postupovat, když pořádáme školení v eu. Jestli podle § 9 nebo § 10b? Řekla bych spíše § 10b, že poplatek za školení je brán jako "vstupné". poradíte prosím, děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).