Hlavní navigace

Neuplatněné zvýhodnění na dítě

• (neregistrovaný) 92.62.224.---

14. 3. 2012 21:59

Dobrý den,
    prosím poradíte?
    Zaměstnanec- uplatnoval zvýhodnění na dítě studující na Vš- zářijové potvrz. o studiu mám- student pracuje.
    Během února přišel zapsat do prohlášení, že od 1.2.2012 nechce uplatnovat zvýhodnění ( domníval se, že syn už nestuduje- syn mu řekl, že nechodí do školy- nevěděl přesně nic). Takkže jsem neuplatnila zvýhodnění za únor ( výplaty mám hotové- zavřené )- říkala jsem, aby dohonili informace než zavřu výplaty. A vysvětlila mu, že si musí vyžádat potvrzení o studiu, student- od - do. Napsali e-mail do školy ( nevěděli přesně kdy přestal chodit).
    Dnes přišel s tím, že syn je stále studentem ( vyrozumění e-mailem ze školy- ještě jsem neviděla).
    Prosím kontrolu a radu
    1) Napíše si do prohlášení, že od 1.3. chce uplat.zvýhodnění.
    2) Dorovnám až v roč. zůčtování za 2012?
    3) Budu potřebovat nové potvrz. ze školy?- že je studentem dál?
    4) Myslím, že stačí až v září 2012 ( teda pokud neskončí dřív)
    5) únorové zvýhodnění dát do dalších výplat? ( to ale asi jen v případě, že bych neuplatnila omylem-že?)

Samozřejmě mu peníze chybí a vymýšlí jak to udělat- aby je dostal hned...- najednou- rychle dohoní všechny papíry co potřebuju......
    Sakra s některejma zaměstnancema je kříž...."dyt to jen doplatíte"...povídal ( já zažila kontrolu Fú...mazec- proto se bojím, aby nechybělo nějaké potvrz. a našli toho co nejméně)
    Děkuji za každou radu.
    Monika 123

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).