Hlavní navigace

Přepočet koef. kráceného odpočtu DPH

  • (neregistrovaný) 90.176.145.---

    24. 8. 2012 9:13

    Dobrý den, když mám hospodářský rok, tak přepočet koeficientu a vypořádání odpočtu DPH dělám na konci tohoto hospodářského roku? §76 hovoří jen o kalendářním roce, tak si nejsem jistá. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).