Hlavní navigace

Dobropis na prodaný pozemek

  • (neregistrovaný) 217.195.163.---

    19. 9. 2012 14:22

    Dobrý den,

    prosím o radu - společnost v červenci prodala pozemek, odvedla DPH (stavební pozemek) a nyní došlo k nějakému problému a pozemek se bude odběratelem "vracet". Jak s opravným daňovým dokladem - v jaký den byste vystavili? Ke dni písemného odstoupení od kupní smlouvy nebo až ke dni zápisu původního prodávajícího zpět jako vlastníka v katastru nemovitostí? DUZP opravného dokladu bude předpokládám klasika dle §42 dnem, kdy odběratel přijal opravný doklad.

    Díky všem za názory. LD.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).